Kontakt

PSYKOTERAPI
Frågor om psykoterapi och tidsbokning
Kliniksekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 19 29, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Telefontid
Måndag, tisdag och onsdag kl 10.00-12.30 samt måndag och onsdag  kl 15.00-16.00, torsdagar förlängt mellan kl 15.00-18.00, och fredagar kl 12.00-13.00.
E-post: terapi@gpsi.se

Pris:
 900:- för det inledande samtalet. Därefter kan avgiften höjas eller sänkas, dels beroende på inkomst men också beroende på terapiform.

UTBILDNING
Frågor om utbildning, handledning, ledarskap och organisationsutveckling
Utbildningssekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 97 51, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Öppettider
Måndag 8.30-16.30, tisdag 8.30-12.30, onsdag 08.30-17.00, torsdag 12.30-18.00, samt
fredagar 8.30-13.00. Lunch måndag och onsdag mellan kl 12.30-13.30.
E-post: adm@gpsi.se



Leg psykoterapeuter vid GPI:
Amborg, Mikael mikael.amborg@gpsi.se
Bonde Lyngsö, Elise elise.lyngso@gpsi.se
Coster, Annika annika.coster@gpsi.se
Forsberg, Ivan ivan.forsberg@gpsi.se
Gidlööf, Catharina catharina.gidloof@gpsi.se
Heyman Simonsberg, Sara sara.heyman-simonsberg@gpsi.se
Jansson, Tomas tomas.jansson@gpsi.se
Johansson, Annica annica.johansson@gpsi.se
Kallerdahl, Noomi noomi.kallerdahl@gpsi.se
Kjellberg, Beata beata.kjellberg@gpsi.se
Kjällström, Anders anders.kjallstrom@gpsi.se
Lundqvist, Lena lena.lundqvist@gpsi.se
Magnusson, Thord thord.magnusson@gpsi.se
Olsson, Claes claes.olsson@gpsi.se
Patrakka, Marja marja.patrakka@gpsi.se
Rasmusson, Anna-Karin anna-karin.rasmusson@gpsi.se
Seldén, Ann-Mari ann-mari.selden@gpsi.se
Sundström, Gunnar gunnar.sundstrom@gpsi.se
Svaleklint-Serenban, Marie marie.svaleklint-serenban@gpsi.se
Vazirizadeh, Fariba fariba.vazirizadeh@gpsi.se
Wallberg, Lena lena.wallberg@gpsi.se



Frågor om ekonomi

Ekonom Margareta Thomte
Tel: 031-711 97 98
E-post: ekonomi@gpsi.se

Styrelseordförande
Beata Kjellberg
E-mail:  beata.kjellberg@gpsi.se

Klinikdirektor
Marie Svaleklint-Serenban
E-mail:  marie.svaleklint-serenban@gpsi.se

Utbildningsdirektor
Mikael Amborg
E-mail: mikael.amborg@gpsi.se

Dataskyddsombud
Simon Lindman Svensson
E-mail: simon@gpsi.se

 









 

Aktuellt

Lyssna på vår nya PODCAST - Del 10

Lyssna på vår PODCAST, "Psykoterapeuter pratar på", Del 10, Mamma, pappa,barn, en halvtimmes prat om psykoanalytiskt tänkande och psykoterapi. Klicka på valfri länk nedan;

Soundcloud...   

Acast...     

iTunes...

Följ oss på Instagram - "Psykoterapeuterpratarpa"

Till dig som är ung - kostnadsfri konsultation!

För dig mellan 18-25 år, erbjuder vi ett kostnadsfritt terapisamtal med leg. psykoterapeut. Kontakta vår kliniksekreterare Carina Landström på tel; 031-711 19 29, eller via adm@gpsi.se

Läs mer här...

Psykoanalys

Nu finns det möjlighet för dig att gå i psykoanalys hos Utbildningskandidat vid Svenska Analytiska föreningen. För mer information klicka nedan;

Läs mer...