Kontakt

PSYKOTERAPI
Frågor om psykoterapi och tidsbokning
Kliniksekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 19 29, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Telefontid
Måndag, tisdag och onsdag kl 10.00-12.30 samt måndag och onsdag  kl 15.00-16.00, torsdagar förlängt mellan kl 15.00-18.00, och fredagar kl 12.00-13.00.
E-post: terapi@gpsi.se

Pris:
 900:- för det inledande samtalet. Därefter kan avgiften höjas eller sänkas, dels beroende på inkomst men också beroende på terapiform.

UTBILDNING
Frågor om utbildning, handledning, ledarskap och organisationsutveckling
Utbildningssekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 97 51, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Öppettider
Måndag 8.30-16.30, tisdag 8.30-12.30, onsdag 08.30-17.00, torsdag 12.30-18.00, samt
fredagar 8.30-13.00. Lunch måndag och onsdag mellan kl 12.30-13.30.
E-post: adm@gpsi.se



Leg psykoterapeuter vid GPI:
Amborg, Mikael mikael.amborg@gpsi.se
Bonde Lyngsö, Elise elise.lyngso@gpsi.se
Coster, Annika annika.coster@gpsi.se
Forsberg, Ivan ivan.forsberg@gpsi.se
Gidlööf, Catharina catharina.gidloof@gpsi.se
Heyman Simonsberg, Sara sara.heyman-simonsberg@gpsi.se
Jansson, Tomas tomas.jansson@gpsi.se
Johansson, Annica annica.johansson@gpsi.se
Kallerdahl, Noomi noomi.kallerdahl@gpsi.se
Kjellberg, Beata beata.kjellberg@gpsi.se
Kjällström, Anders anders.kjallstrom@gpsi.se
Larsson, Kerstin kerstin.larsson@gpsi.se
Lundqvist, Lena lena.lundqvist@gpsi.se
Magnusson, Thord thord.magnusson@gpsi.se
Olsson, Claes claes.olsson@gpsi.se
Patrakka, Marja marja.patrakka@gpsi.se
Rasmusson, Anna-Karin anna-karin.rasmusson@gpsi.se
Seldén, Ann-Mari ann-mari.selden@gpsi.se
Sundström, Gunnar gunnar.sundstrom@gpsi.se
Svaleklint-Serenban, Marie marie.svaleklint-serenban@gpsi.se
Vazirizadeh, Fariba fariba.vazirizadeh@gpsi.se
Wallberg, Lena lena.wallberg@gpsi.se



Frågor om ekonomi

Ekonom Margareta Thomte
Tel: 031-711 97 98
E-post: ekonomi@gpsi.se

Styrelseordförande
Beata Kjellberg
E-mail:  beata.kjellberg@gpsi.se

Klinikdirektor
Marie Svaleklint-Serenban
E-mail:  marie.svaleklint-serenban@gpsi.se

Utbildningsdirektor
Anders Kjällström
E-mail: anders.kjallstrom@gpsi.se








 

Aktuellt

Lyssna på vår nya PODCAST - Del 9

Lyssna på vår PODCAST, "Psykoterapeuter pratar på", Del 9, Ångest, En halvtimmes prat om psykoanalytiskt tänkande och psykoterapi. Klicka på valfri länk nedan;

Soundcloud...   

Acast...     

iTunes...

Följ oss på Instagram - "Psykoterapeuterpratarpa"

Föreläsning den 24/10 med - Elisabet Wolgers

Missa inte föreläsningen med Elisabet Wolgers, torsdag 24/10. Elisabet föreläser       "Om missbrukets gömda problematik"
För mer detaljerad information och anmälan
Klicka här!

Föräldrautbildning inför adoption - med start augusti 2019

Kvällstid varannan torsdag      kl. 18.00-21.00. Start 22 augusti 2019. För mer information och anmälan,
Klicka här...