Kontakt

PSYKOTERAPI
Frågor om psykoterapi och tidsbokning
Kliniksekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 19 29, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Telefontid
Måndag, tisdag och onsdag kl 10.00-12.30 samt måndag och onsdag  kl 15.00-16.00, torsdagar förlängt mellan kl 15.00-18.00, och fredagar kl 11.00-13.00.
E-post: terapi@gpsi.se

Pris:
 900:- för det inledande samtalet. Därefter kan avgiften höjas eller sänkas, dels beroende på inkomst men också beroende på terapiform.

UTBILDNING
Frågor om utbildning, handledning, ledarskap och organisationsutveckling
Utbildningssekreterare Carina Landström
Tel: 031-711 97 51, här kan du också lämna meddelande så ringer vi upp.

Öppettider
Måndag 8.30-17.00, tisdag 8.30-13.00, onsdag 08.30-17.00, torsdag 13.00-18.00, samt
fredagar 8.30-13.00. Lunch måndag och onsdag mellan kl 12.30-13.00.
E-post: adm@gpsi.se



Leg psykoterapeuter vid GPI:
   
Almlöf, Johanna johanna.almlof@gpsi.se
Amborg, Mikael mikael.amborg@gpsi.se
Bonde Lyngsö, Elise elise.lyngso@gpsi.se
Coster, Annika annika.coster@gpsi.se
Fahlberg, Emma emma.fahlberg@gpsi.se
Forsberg, Ivan ivan.forsberg@gpsi.se
Jansson, Tomas tomas.jansson@gpsi.se
Johansson, Annica annica.johansson@gpsi.se
Johansson Tiger, Anneli anneli.johansson.tiger@gpsi.se
Kjellberg, Beata beata.kjellberg@gpsi.se
Magnusson, Thord thord.magnusson@gpsi.se
Norberg, Pär par.norberg@gpsi.se
Olsson, Claes claes.olsson@gpsi.se
Patrakka, Marja marja.patrakka@gpsi.se
Rasmusson, Anna-Karin anna-karin.rasmusson@gpsi.se
Seldén, Ann-Mari ann-mari.selden@gpsi.se
Sundström, Gunnar gunnar.sundstrom@gpsi.se
Svaleklint-Serenban, Marie marie.svaleklint-serenban@gpsi.se
Vazirizadeh, Fariba fariba.vazirizadeh@gpsi.se



Frågor om ekonomi

Ekonom Margareta Thomte
Tel: 031-711 97 98
E-post: ekonomi@gpsi.se

Styrelseordförande
Elise Bonde Lyngsö
E-mail:  elise.lyngso@gpsi.se

Klinikdirektor/Verksamhetschef
Marie Svaleklint-Serenban
E-mail:  marie.svaleklint-serenban@gpsi.se

Utbildningsdirektorer
Annica Johansson och Johanna Almlöf
E-mail: annica.johansson@gpsi.se och johanna.almlof@gpsi.se

Dataskyddsombud

Simon Lindman Svensson
E-mail: simon@gpsi.se

 









 

Aktuellt

Psykoanalys

Nu finns det möjlighet för dig att gå i psykoanalys hos Utbildningskandidat vid Svenska Psykoanalytiska föreningen. För mer information klicka nedan;

Läs mer...

Start av Handledar-utbildning VT-22

Några få platser kvar!

Handledarutbildning med start VT-22.  För mer information klicka på länken nedan;

Läs mer...

Terapi på Utbildningsklinik

Vi kan nu erbjuda terapi till reducerat pris på vår utbildningsklinik att gå höst- och vårtermin.

Kontakta oss via 031-711 97 51 eller på terapi@gpsi.se